Szybki Kredyt Leczymy przedsiębiorstwa

Kredyt Inwestycyjny

Formularz Kredytu Inwestycyjnego

Jest przeznaczony na finansowanie nakładów gospodarczych, których celem jest tworzenie nowych lub powiększenie już istniejących środków trwałych. Kredyty inwestycyjne funkcjonują jako kredyty średnio i długoterminowe.

Dla poprawnego wysłania formularza
musza być uzupełnione wszystkie pola.

Nazwa firmy:

Osoba reprezentująca:

Kwota kredytu:

Waluta:

Krótki opis inwestycji:

Proponowane zabezpieczenie
(przedmiot, wartość rynkowa):

Proponowany okres spłaty:

Telefon:

Adres e-mail

Wysłanie niniejszego formularza zgłoszeniowego traktowane jest jednoznacznie jako zgoda na posłużenie się informacjami posiadanymi przez BiuroTAX dotyczącymi Twojej działalności gospodarczej: między innymi wyników finansowych, rentowności, poziomu zatrudnienia, poziomu należności i zobowiązań, płynności prowadzonej gospodarki magazynowej, struktury ogólnej nabywców i dostawców, dane te niezbędne są do efektywnego wystąpienia w Twoim imieniu przed współpracująymi z BiuroTAX instytucjami. Twoje zgłoszenie zostanie przesłane do BiuroTAX w celu wyszukania dla Ciebie najlepszego rozwiązania z uwzględnieniem formy profilu wykonywanej przez Ciebie formy gospodarki oraz sytuacji finansowej. Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą niezwłocznie gdy kontakt będzie niezbędny do dalszej realizacji podjętych starań.


Szybki Kredyt działa na WordPress | Wpisy (RSS) i Komentarze (RSS)| Szablon Partnerprogramm, tłumaczenie: Szablony Wordpress