Szybki Kredyt Leczymy przedsiębiorstwa

Kredyt Obrotowy

Formularz Kredytu Obrotowego


są to kredyty udzielane przez banki na finansowanie działalności eksploatacyjnej kredytobiorcy, są utożsamiane z kredytami krótkoterminowymi, dla których okres spłaty nie przekracza roku, chociaż udziela się także kredytów obrotowych finansujących działalność eksploatacyjną w okresie dłuższym, np. kredyty na zapasy sezonowe.

Dla poprawnego wysłania formularza
musza być uzupełnione wszystkie pola.

Nazwa firmy:

Osoba reprezentująca:

Kwota kredytu:

Proponowane zabezpieczenie:

Telefon:

Adres e-mail

Wysłanie niniejszego formularza zgłoszeniowego traktowane jest jednoznacznie jako zgoda na posłużenie się informacjami posiadanymi przez BiuroTAX dotyczącymi Twojej działalności gospodarczej: między innymi wyników finansowych, rentowności, poziomu zatrudnienia, poziomu należności i zobowiązań, płynności prowadzonej gospodarki magazynowej, struktury ogólnej nabywców i dostawców, dane te niezbędne są do efektywnego wystąpienia w Twoim imieniu przed współpracująymi z BiuroTAX instytucjami. Twoje zgłoszenie zostanie przesłane do BiuroTAX w celu wyszukania dla Ciebie najlepszego rozwiązania z uwzględnieniem formy profilu wykonywanej przez Ciebie formy gospodarki oraz sytuacji finansowej. Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą niezwłocznie gdy kontakt będzie niezbędny do dalszej realizacji podjętych starań.


Szybki Kredyt działa na WordPress | Wpisy (RSS) i Komentarze (RSS)| Szablon Partnerprogramm, tłumaczenie: Szablony Wordpress